תקנון, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות ב-"נוהג"

נ.א.ח מדיה פרסומית בע"מ ח.פ 515219186 ("החברה") מברכת את בחירתכם להשתמש באפליקציית "נוהג" המופעלת על ידה בהתאם להוראות השימוש המפורטות בתקנון זה.

נוהג הינה אפליקציה מציעה למשתמשיה פלטפורמה מקוונת, נוחה ובטוחה, לקבלת מידע בנוגע ללימודי תיאוריה לנהיגה וכיו"ב ("האפליקציה" ו- "התכנים" בהתאמה). בנוסף, האפליקציה מעניקה למשתמשים אפשרות לרכישת מנוי לקבלת גישה למידע נוסף, קורסים מקוונים ללימודי התיאוריה ורכישת ספרי לימוד לתיאוריה ("המוצרים").

תקנון ותנאי שימוש אלה מהווים הסכם מחייב בינך (״אתה״) לבין האפליקציה בנוגע לשימוש באפליקציה בכל טלפון סלולרי, טאבלט או מכשיר תקשורת אחר כדוגמת מחשב. כמו כן הם חלים על השימוש באפליקציה, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחר. קרא את תנאי השימוש בקפידה, שכן השימוש באפליקציה וביצוע פעולות בה מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון ותנאי שימוש אלו (״התקנון״).

בעת הרשמתי וסימון תיבת ההסכמה מטה, אני מאשר/ת את תנאי התקנון ומדיניות הפרטיות המצורפים.

כמו כן, אני מאשר/ת בזאת כי חברתכם, חברת נ.א.ח מדיה פרסמית בע"מ בע"מ ("החברה"), המפעילה את האפליקציות ללימוד נהיגה ותאוריה, תעביר את פרטי לחברות העובדות עימה בשיתוף פעולה ( צדי ג' ) ובפרט - מכבי שירותי בריאות (לרבות חברותיה כגון מכבידנט, מכבי יזמות, מכבי טבעי וכו'), קופת חולים לאומית, קופת חולים כללית, קופת חולים מאוחדת, , חברות השמה וכח אדם, בנקים, גופים פיננסיים, חברות ציבורית, גופים מוסדיים, עמותות, בתי ספר לנהיגה, חברות אוטובוסים, יונייטד טורס ועוד חברות צד ג' עפ שיקול דעת החברה ולצרכי בקרה, מחקר, שיווק ו/או קבלת מידע ו/או קבלת הטבות בהתאם לפרטים שמסרתי.

אני מאשרת במפורש לחברה ואו מי מטעמה ולחברות המפורטות לעיל ואחרות ע"פ שיקול דעת החברה לשגר אלי מעת לעת הודעות, עדכונים או הצעות על שירותים או מוצרים שלהן, הטבות ייחודיות והזמנות אישיות, באמצעות דואר, מסרונים,שיחת טלפון או הודעות דואר אלקטרוני.

כמו כן ידוע לי כי החברה אינה צד לכל התקשרות, ככל שתהא, ביני לבין כל אחת משאר החברות המפורטות, והיא אינה אחראית על טיב השירות/מוצר שיוצע לי מטעם כל אחת מהחברות להלן ואו מטעמם של שאר החברות. בהרשמתי להלן אני מוותרת ויתור סופי ומוחלט כלפי החברה על כל טענה מכל סוג.

להסרת פרטייך ממאגר החברה, יש לשלוח מייל לכתובת [email protected]

 1. כללי:
 2. התכנים והשירותים המוצעים באפליקציה:
 3. הצהרת משתמש:
 4. הרשמה, שימוש ורכישה באפליקציה:
 5. מדיניות שינויים וביטולים:
 6. חנויות האפליקציות אנדרואיד ואפל:
 1. פעילות אסורה באפליקציה:
 2. מדיניות פרטיות:
 3. מדיניות פרסום תכנים באפליקציה:
 4. אחריות האפליקציה:
 5. תוכן צד שלישי:
 6. שינויים באפליקציה, תקלות והפסקות שירות:
 7. ניהול האפליקציה:
 8. דיוק או תיקונים טכניים ואחריות:
 9. אבטחת מידע:
 10. סיום:
 11. הפרת זכויות יוצרים:
 12. סמכות שיפוט:
 13. מחיקת מידע:
 14. צרו קשר:

כתובת: שדרות בן גוריון 13, אשקלון;

טלפון: 073-7771133;

או דוא"ל שכתובתו: [email protected]